HDSTUDIO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

HDSTUDIO

FORUM SAMP
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

  Federal Bureau of Investigation

In jos 
AutorMesaj
G0oD




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/04/2014

 Federal Bureau of Investigation Empty
MesajSubiect: Federal Bureau of Investigation    Federal Bureau of Investigation Icon_minitimeLun Apr 14, 2014 3:32 am

-REGULAMENT
-APLICATII
-COMENZII
-WANTED LIST


Ultima editare efectuata de catre G0oD in Lun Apr 14, 2014 3:52 am, editata de 1 ori
Sus In jos
G0oD




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/04/2014

 Federal Bureau of Investigation Empty
MesajSubiect: Aplicatii    Federal Bureau of Investigation Icon_minitimeLun Apr 14, 2014 3:48 am

Model Aplicati!


Nick:
Level:
Vârstă:
Facţiuni precedente:
De ce vrei să faci parte din FBI?:
Poză cu /stats:
Cerere anulare crime:
Sus In jos
G0oD




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/04/2014

 Federal Bureau of Investigation Empty
MesajSubiect: Regulamen FBI    Federal Bureau of Investigation Icon_minitimeLun Apr 14, 2014 3:53 am

Regulament F.B.I


1. Respectarea regulamentului FBI si regulamntul serverului este absolut necesara si obligatorie, fara nici un fel de exceptie.
2. Job-urile ilegale sunt interzise , job oblicatoriu este detectiv. Detinerea de materiale droguri sau activitatile ilegale de orice fel sunt strict interzise.
3. Actionarea la wanted mai mic de 3 este interzis. Nu este permisa interventia sau urmarirea pentru infractorii de wanted 1/2
4. Favorizarea jucatorilor , cu exceptia celor newbie , este strict interzisa. Daca suntteti atacati , aveti oblicatie de a acord wanted fara retineri
5. Detinerea armelor principare (Deagle , MP5, Rifle, M4) cu maxim 600 de gloante in actiune , la wanted este obligatorie.
6. Purtarea armurii este absolut obligatorie la skin de cop. Detinerea de pills sau de pesti ste obligatorie in orice situatie.
7. Pentru evitarea situatiilor in care sunteti depasiti numeric , aveti obligatia de a merge in echipa la wanted.
8. este interzisa stationarea in spawn-ul factiunilor , cu exceptia cazurilor in care un jucator are wanted si urmeaza sa apara in spawn
9. Wantedul este de maxima inportanta in FBi. Partitiparea la curse, event-uri sau misiuni in timpul wantedului este interzis.
10. Dm-ul asupra colegilor si in departament este strict interzis.
11. Acordarea de wanted unui jucator se face responsabil si fara motive stupide
12. Comanda /tazer se foloseste cand sunteti intr-o situatie in care sunteti depasit numeric , cand infratorii sunt in numar mai mare decat agenti prezenti.
Comanda /tazer se mai foloseste cand suspectul fuge in cercuri.
13. Comanda /drag se ultilizeaza doar in situatii 1vs1, fara undercover , intr-un vehicul al departamentului.
14. comanda /clear se foloseste pentru a scoate wanted-ul playerilo , cand dati /clear precizati motivul pe /d
15. Atacul suspectilor din masina (de pe H) se face doar la roti. Dupa spargerea rotilor , optriti tragerea si il blocati pin manevra TAKEDOWN
16. Agentii sub acoperire (undercover) sunt obligati sa mearga la wanted cu o masina de civili si in compania unui coleg.
17. Agentii sub acoperire pot utiliza orice vehicul de pe strada, masini personale ,NRG, sau cele de la case
18. Este strict interzis participarea la wanted impreuna cu un mafiot , gangsteri , civili.
19. Dezvaluirea identitatii unui agent sub acoperire (prin comanda /BADGE) se face oblicatoriu doar in situatiile in care acel lucru este absolut necesar.
20. Cand un suspect are hely , mergeti si luati hydra/hunter si i dati down , Hydra/Hunter se mai pot folosi si cand suspectul are Infernous/Bullet/NRG/Sultan cu nos.
21. Membrii F.B.I au voie sa isi bage nos pe masinile de undercover , dar nu au voie sa mearga la wanted cu ele, cine este prins ca merge la wanted cu nos primeste FW
Sus In jos
G0oD




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/04/2014

 Federal Bureau of Investigation Empty
MesajSubiect: Demisi    Federal Bureau of Investigation Icon_minitimeLun Apr 14, 2014 3:54 am



Nick:
Rank:
Motiv:


Ultima editare efectuata de catre G0oD in Lun Apr 14, 2014 3:55 am, editata de 1 ori
Sus In jos
G0oD




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/04/2014

 Federal Bureau of Investigation Empty
MesajSubiect: Wanted List    Federal Bureau of Investigation Icon_minitimeLun Apr 14, 2014 3:55 am

Wanted 1
Furtul unui vehicul
Amenintarea unui civil
Atacarea unui civil

Wanted 2
Refuzul de a opri la somatia unui politist
Dare de mita
Neplata amenzii
Amenintarea unui politist
Neplatirea vamii
Complicitate la evadare

Wanted 3
Patrunderea pe proprietati guvernamentale(Sectiile de politie,baza armatei)
Rapirea unui civil
Omorarea unui civil

Wanted 4
Atacarea unui politist
Rapirea unui politist

Wanted 5
Omorarea unui politist

Wanted 6
Omorarea unui politist
Posesia unei veste antiglont

Wanted 10
Drive by
Scaparea de wanted prin iesirea din joc(/quit) la wanted 3 +

***Aceasta lista este in scop informativ,este decizia politistului daca acorda wanted 5 sau 6 pentru copkill.
Wanted pt /q se da la wanted 3 + si cu Screen
Sus In jos
G0oD




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/04/2014

 Federal Bureau of Investigation Empty
MesajSubiect: [F.B.I] Raport de Activitate    Federal Bureau of Investigation Icon_minitimeLun Apr 14, 2014 3:57 am


Nick:
Rank:
Numar poze:
Link poze:
Sus In jos
Continut sponsorizat





 Federal Bureau of Investigation Empty
MesajSubiect: Re: Federal Bureau of Investigation    Federal Bureau of Investigation Icon_minitime

Sus In jos
 
Federal Bureau of Investigation
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HDSTUDIO :: Prima categorie :: Primul forum-
Mergi direct la: